سس مایونز 8 کیلویی کاله بخر خودرو برلیانس ببر

خوب بچه ها، آیا برای درست کردن اولین سس مایونز 8 کیلویی کاله خود آماده هستید؟ پس بریم سر کار! در اینجا چند نکته مهم برای شروع کار آورده شده است:

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

دمای مناسب مواد: از آنجایی که سس مایونز از امولسیون تخم مرغ، روغن پخت و پز و آب لیمو یا سرکه تهیه می شود، بسیار مهم است که همه مواد در دمای اتاق باشند.

 تنها در این صورت است که اجزای جداگانه می توانند به طور بهینه با هم ترکیب شوند و خطر انباشتگی مایونز را تهدید نخواهید کرد.

اضافه کردن دقیق روغن: روغن پخت و پز را فقط باید با احتیاط زیاد به دست آورد. بنابراین مطمئن شوید که روغن را به طور یکنواخت در آن بریزید. در ابتدا فقط مقدار کمی روغن، بعداً کمی بیشتر. این کار از جدا شدن اجزای مایونز جلوگیری می کند.

تلاش یکنواخت: به یاد داشته باشید، هرچه نیروی کمتری برای مخلوط کردن مواد با هم استفاده کنید، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا همه مواد کاملاً ترکیب شوند.

سس

دستور اولیه سس مایونز با همزن

هیچ چیز با این دستور پخت مایونز کلاسیک اشتباه نمی کند! بهتر است یک ظرف بزرگ و پیازدار (به عنوان مثال یک کاسه) بردارید که در آن سس مایونز را مخلوط کنید. 

اگر ماهیچه های بازو داشته باشید، ضرری ندارد، زیرا هم زدن می تواند به راحتی به عنوان یک تمرین کوتاه انجام شود! با این حال، روش هم زدن محل خوبی برای شروع برای مبتدیان است زیرا بهترین راه برای یادگیری زمانی است که به قوام مناسب رسیده اید.

مواد لازم (دمای اتاق)

2 عدد زرده تخم مرغ

روغن نباتی 400 میلی لیتر

1 قاشق چایخوری خردل، متوسط ​​داغ یا خردل دیژون

آب نصف لیمو 

فلفل نمک
ابتدا با لیسک زرده تخم مرغ را به همراه خردل و آب لیمو داخل کاسه بزنید. سپس به تدریج روغن را به مقدار کم و با هم زدن مداوم و یکنواخت اضافه کنید تا زمانی که مایه یک قوام خامه ای و سفت شود.

حالا تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را با نمک و فلفل مزه دار کنید: تمام شد!

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.